Smíchov City

Za Ženskými domovy, Praha širší centrum, Praha, Praha, 150 00

Základní údaje

Status
Development
Typ
High Street
Výstavba
2023
Dostupné
2023

Popis budovy

Smíchov City je nově vznikající čtvrt, nacházející se mezi stanicemi metra linky B Anděl a Smíchovské nádraží.

Díky projektu Smíchov City, který citlivě zaplní plochy uvolněné železnicí, čeká dosud nevyužívané území zajímavá budoucnost.

Jde o největší projekt v moderních dějinách Prahy a plán na Smíchov City sklidil po­zi­tiv­ní ohlasy i od komisařů UNESCO, kteří ocenili, že nová zástavba nijak nenaruší světové památkové dědictví.

První fáze výstavby Smíchov City, která nabídne výrazně převažující podíl bydlení a 500 pracovních míst, začala v srpnu 2020 v severní části projektu. Tato lukrativní lokalita nabídne na 55 tisících m² byty, kanceláře a funkční parter s rozvíjejícím se množstvím služeb, restaurací a obchodů včetně supermarketu.

U náměstí Na Knížecí vyrostou dva typické městské domovní obytné bloky, které nabídnou 405 bytů. Doplní je 8 000 m² administrativních ploch a cca 6 300 m² obchodních ploch v 45 nebytových jednotkách. Domovní bloky jsou dále rozděleny na jednotlivé bytové domy. 195 bytových jednotek v prvním bloku SM2 je v prodeji od jara 2020. Čistě rezidenční blok SM3 bude disponovat 210 byty, zčásti k pronájmu. Na Smíchově vzniká skutečná čtvrť se vším všudy, jejíž nedílnou součástí bude i příjemný veřejný prostor.

Chcete si pronajmout obchodní prostory v Smíchov City? Kontaktujte nás.

Kancelářské prostory k dispozici.

Video

Prozkoumat oblast

Doprava
Restaurace
Obchody
Kavárny a bary
Umění a zábava
Sport

Podobné příležitosti