Služby

Cushman & Wakefield je předním světovým poskytovatelem realitních služeb, jenž pomáhá klientům měnit způsoby, jak lidé pracují, nakupují a žijí. Přes 52 tisíc zaměstnanců společnosti ve více než 60 zemích pomáhá investorům optimalizovat hodnotu jejich nemovitosti skloubením naší globální perspektivy a hlubokých lokálních znalostí. Cushman & Wakefield je jednou z největších firem zabývajících se komerčními nemovitostmi, příjmy společnosti činí 10,1 miliardy dolarů. Do základní nabídky společnosti patří pronájem, zastupování nájemců, oceňování a poradenství, investiční trhy, služby velkým nájemcům, řízení správy nemovitostí, projektové a rozvojové služby, technická správa nemovitostí (C&W Services) a řízení investic a aktiv (DTZ Investors).

Maloobchod

Naši specialisté na maloobchod (ať už obchodní centra, nákupní parky či centra měst) využívají svých rozsáhlých znalostí, aby Vám pomohli dosáhnout Vašich cílů. Zastupují jak nájemce, tak i majitele komerčních nemovitostí. Svého know-how v oblasti poradenství využívají při developmentu, rekonstrukci, prodeji i pronájmu.

Náš maloobchodní tým pronajal více než 1 150 obchodů na hlavních třídách o celkové ploše 300 000 m2 a 40 nových nákupních center o celkové ploše více než 1 550 000 m2.

Kanceláře

Specializované týmy společnosti C&W jsou dokonale sladěny s reálnými potřebami trhu v oblasti kancelářských prostor, a proto umí jednotlivé zakázky zpracovávat rychle a s maximálním přínosem pro klienta bez ohledu na lokaci nebo podmínky na trhu

Náš kancelářský tým pronajal více než 120 000 m2 kancelářských prostor za posledních 24 měsíců.

Najděte dostupné kancelářské prostory na Officeguide.cz

Průmysl

C&W nabízí svým klientům řešení na míru v oblasti nemovitostí pro průmysl a logistiku. Veškeré naše služby jsou zaměřeny na zvýšení hodnoty majetku, snížení nákladů za uskladnění a provoz skladů a na další aspekty, které Vám pomohou k naplnění obchodních cílů.

Náš průmyslový tým je dominantním agentem na trhu logistických a průmyslových prostor a také pronajal více než 20 000 m2 v retailových parcích za posledních 12 měsíců.

Najděte dostupné logistické a průmyslové prostory na Czech-industrial.cz dostupné prosotry v retailových parcích na Retailparks.cz

Oceňování

Náš tým specialistů poskytuje poradenství v oblasti oceňování nemovitostí v souladu s mezinárodně uznávanými standardy RICS a je jedním z největších a nejzkušenějších na českém trhu.

Náš tým oceňování poskytl za posledních 12 měsíců poradenství pro více než 800 000 metrů čtverečních ve 206 projektech.

Správa nemovitostí

C&W je přední společností v oboru i proto, že máme rozsáhlé zkušenosti, které nám umožňují výrazně překračovat rámec tradiční správy nemovitostí. Nabízíme ucelené služby při správě moderních kancelářských, průmyslových a maloobchodních objektů.

Náš tým správy nemovitostí spravuje více než 70 projektů o více než 1 000 000 m2.

Navštivte Assetservices-guide.cz pro vaše potřeby správy nemovitostí.

Investice

Náš tým specialistů na investování v oblasti komerčních realit poskytuje poradenství klientům, kteří se zabývají investováním, prodejem a financováním těchto nemovitostí či developmentu.

Náš investiční tým uskutečnil za posledních 12 měsíců 12 transakcí v objemu 854 000 000 EUR.

Hospitality

Náš specializovaný tým pro střední a východní Evropu poskytuje vysokou úroveň služeb v oblasti poradenství v hotelovém průmyslu, a to díky celosvětové propojené síti poboček C&W.

Průzkum trhu

Nemohli bychom být jedničkou na trhu bez jeho podrobných znalostí, kterými disponujeme a které jsou výsledkem důkladné práce našich odborníků na globální i lokální úrovni. Vypracujeme pro Vás jak standardní analýzy trhu, tak reporty šité na míru.

Řízení projektů

Náš tým řízení projektů je schopen nabídnout komplexní podporu pro naše klienty s celou řadou služeb řízení projektů včetně plánování, projektování, kontrol nákladů a časového plánu, výběru dodavatelů, dozoru a koordinace výstavby.

Náš tým projektového managementu dokončil za poslední 2 roky projekty o celkové ploše 200 000 m2.

Design + Build

Tým poskytuje skutečnou dodávku na klíč pro naše klienty. Je integrovanou součástí Cushman & Wakefield PDS služeb, které zaručují veškerou projekční přípravu, výstavbu projektu, včetně dodávky nábytku v rámci jednoho kontraktu podle vašich potřeb a se všemi garancemi poskytovanými značkou Cushman & Wakefield.