Staroměstská brána (Pařížská 30 – Fairmont Golden Prague)

Pařížská, 30, Pařížská, Praha, Prague, 110 00

Základní údaje

Status
Development
Typ
High Street
Výstavba
1974
Dostupné
2024
Rozšíření
2023
Parkovacích míst
133
Exkluzivně
Ano

Popis budovy

Staroměstská brána (Pařížská 30 – Fairmont Golden Prague) je projekt revitalizace mikrolokality Pařížské ulice č. 30 zahrnující kompletní rekonstrukci luxusního hotelu, rozšíření nákupní infrastruktury a veřejného prostoru a aktivaci náměstí Miloše Formana odkazem české a mezinárodní kinematografie.

Staroměstská brána (Pařížská 30 – Fairmont Golden Prague) nabídne jedinečnou příležitost pro špičkové luxusní a prémiové prodejce, kteří budou moci těžit z prostředí bezkonkurenční kvality, vizuální přítomnosti, jedinečné architektury a výkladců na prestižní Pařížské ulici, nejvýznamnější luxusní adrese ve střední Evropě.

Pětihvězdičkový hotel Fairmont Golden Prague, zdaleka nejluxusnější hotel v Praze a střední Evropě, bude otevřen v příštím roce. Jeho kapacita je 300 pokojů a k dispozici je také 133 podzemních parkovacích míst pro hotelové hosty a nakupující. Koncepce Fairmontu spočívá ve vytvoření vynikajícího komplexního místa pro ubytování, luxusní stravování, místa pro obchodní jednání, nákupy pro turisty i místní obyvatele na nejvyšší úrovni, prvotřídní wellness, velkokapacitní konferenční prostory a místo pro volný čas, umění a zábavu. Lokalita poskytne nejatraktivnější obchodní jednotky v celé Pařížské ulici.

Obchody v rámci parteru hotelu Fairmont Golden Prague

Jedná se o pět unikátních maloobchodních jednotek o celkové ploše 759 m2 s výlohami do Pařížské ulice. Část městského korza je zabudována do hotelu, v souladu s jeho kompozicí ze skla a betonu.

Concept Store

Vlajková prodejna o rozloze 450 m2 koncipovaná jako tři podlaží. Prosklená fasáda celé výšce vytváří skvělou vizuální prezentaci značky a umožňuje fantastické výhledy dovnitř i z prodejny.


Chcete si pronajmout obchodní prostory v Staroměstská brána (Pařížská 30 – Fairmont Golden Prague)? Kontaktujte nás.

Prozkoumat oblast

Doprava
Restaurace
Obchody
Kavárny a bary
Umění a zábava
Sport

Podobné příležitosti