Petr Řepa

High Street, Consultant

+420 606 639 066
Zpráva pro Petr Řepa

O Petr Řepa

Petr pracuje ve společnosti C&W jako senior retailový konzultant v retailovém oddělení od října 2020.

V současné chvíli se zaměřuje na pronájem retailových prostor v centru Prahy 1 (zejména Václavské náměstí), na Pařížskou ulici či centrum Brna.
Mimo to se zaměřuje na zajišťování nových příležitostí k pronájmu nebo oslovování nových nájemců, kteří zatím nemají v České republice širokou nabídku provozoven.

Jeho hlavní přidaná hodnota vychází z jeho předchozích pracovních zkušeností, kdy poskytoval Tax Free služby pro turisty, takže maloobchod v centrech měst zná velmi dobře a poskytuje po této stránce komplexní poradenství.

Jako retailový konzultant Petr spolupracuje i s kolegy z dalších týmů, zejména se správou nemovitostí, maloobchodními sklady, průmyslem a kancelářemi.

Pracovní zkušenosti

Petr pracuje v oblasti maloobchodu od roku 2016, kdy začal pracovat pro společnost Global Blue, největšího poskytovatele Tax Free služeb na světě. Díky tomu má velice blízko nejenom mass-market retailerům, ale i luxusním značkám z Pařížské ulice.

Do společnosti Cushman & Wakefield nastoupil v nejtěžších dobách, kdy covid nejvíce zasáhl maloobchod, ale bez ohledu na okolnosti dokázal během krátké doby pronajmout velké množství prostorů v různých ulicích centra Prahy či Brna.

Příklady pronajatých prostor:

Václavské náměstí (Rossmann, Tezenis, Popeyes,…), Na Příkopě (Mad Rabbit), Brno (Alensa, Popeyes,…) a mnoho dalších

Klíčové mandáty

  • Václavské náměstí
  • Pařížská
  • Nový Máj na Národní třídě
  • Brno a další

Vzdělání

Masarykova univerzita – Ekonomicko-správní fakulta

Specializace

  • High Street
  • Tenant Representation

Sociální sítě

Příležitosti, které nabízí Petr Řepa