Úspěšná 2. Česko-slovenská konference Asociace Nákupních center ČR

Sdílet

Úspěšná 2 .Česko-slovenská konference Asociace Nákupních center ČR se uskutečnila 19. září v Praze. Na této konferenci se sešli odborníci z oboru a myšlenkoví lídři, aby diskutovali o zásadních tématech z oblasti maloobchodu, ekonomiky, udržitelnosti a komunitního rozvoje. Akce zaznamenala rekordní počet účastníků v publiku, více než 230 osob. Přinášíme vám přehled prezentací a diskusí, které se uskutečnily.

Asociace nákupních center ČR

🔸 Jan Kubíček – předseda ANCČR, prezentace činnosti asociace a ukazatelů návštěvnosti a obratu.

🔸 Helena Horská (Raiffeisenbank, NERV) – “The Restart of Economy, The Restart of Consumption”
Helena Horská vysvětlila složitý vztah mezi oživením ekonomiky a spotřebitelským chováním a nabídla cenné poznatky pro firmy, které se pohybují v postpandemickém prostředí.

🔸 Stefan de Goeij MRICS (Cushman & Wakefield) & Jakub Skavroň (Climate and Sustainable Leaders Czech Republic) – “ESG Factors shaping our Retail Industry”
Faktory ESG stále více formují maloobchodní průmysl. Stefan a Jakub se zabývali tím, jak úvahy o udržitelnosti ovlivňují způsob podnikání.

🔸 Robert Bishop (Studio N) – “Placemaking within the retail environment, How shopping as a commercial engine of downtown developments has evolved to embrace a mixed-use community?”
Robert se ponořil do fascinujícího vývoje maloobchodních prostor do živých komunit se smíšeným využitím a zdůraznil význam placemakingu.

🔸 Expert Panel – “How to adapt to a customer’s behavior change”
Tomáš Míček (CPI Property Group), Petr Brabec (CPI Property Group), Martin Makovec (Unibail-Rodamco-Westfield), Róbert Sninčák (CBRE Investment Management) se zapojili do diskuse o přizpůsobování se měnícímu se chování zákazníků a nabídli cenné postřehy pro pronajímatele.

Asociace nákupních center ČR

🔸 Expert Panel – “What matters to shaping retail performance?”
Jan Kotrbáček (Cushman & Wakefield), Karel Procházka (Rossmann), Richard Procházka (Lagardere Services), Barbara Somogyiova (Nike, American Eagle, Fox Group), Matthew Squire (Tesco) se zabývali hloubkovým zkoumáním faktorů ovlivňujících výkonnost maloobchodu.

🔸 Special Keynote Speaker – Nikki Greenberg
Nikki Greenbergová přednesla podnětnou keynote na téma „The Opportunity 2030“ a inspirovala účastníky vizí toho, co čeká maloobchodní průmysl v budoucnosti.

Srdečně děkujeme Michaele Novákové (moderátorka) a Gabriele Pluhařové (ANCČR) za jejich neocenitelný přínos k zajištění úspěchu této konference.

Tato konference ukázala odolnost, přizpůsobivost a odhodlání odvětví utvářet lepší budoucnost. Akce byla zakončena velmi aktivním networkingem s nápoji a občerstvením v kouzelném prostředí Kláštera svaté Anežky České. Vzhledem k tomu, že i nadále utváříme budoucnost maloobchodu, zveme maloobchodníky i pronajímatele, aby se připojili k Asociaci nákupních center ČR.

Asociace nákupních center ČR