Svět kolem nás vytváříme my sami

Sdílet

Náš český retailový tým právě vysadil 400 nových stromů! Ptáte se proč? Je naší každoroční tradicí za každou transakci uzavřenou s našimi klienty v předchozím roce vysazovat stromy – loni to byl jeden strom za každou uzavřenou transakci, nyní jsme počet zdvojnásobili na dva stromy za transakci.

Demonstrujeme tím svůj závazek k udržitelnosti a péči o životní prostředí, přispíváme ke snižování emisí uhlíku a zvyšování produkce kyslíku a podílíme se na vytváření zelenější planety. Těchto 400 stromů dokáže spotřebovat přibližně 50 000 kg CO2 a každý rok vyprodukovat až 50 000 kg kyslíku.

Pro náš tým je to skvělá příležitost udělat něco pro životní prostředí, ale také spojit síly k dosažení společného cíle. Máme za sebou druhý úspěšný ročník a těšíme se na další: příští rok za každý obchod uzavřený s našimi klienty vysadíme dva stromy.

Pomozte spolu s námi životnímu prostředí! Pracujte na skvělých transakcích s týmem, který usiluje o lepší stav planety. Spolu můžeme vytvářet udržitelnější budoucnost.

Děkujeme všem klientům za důvěru a spolupráci.