První česko-slovenská konference Asociace nákupních center ČR

Sdílet

Maloobchodní trh čelí novým výzvám a je nutná vzájemná spolupráce celého realitního sektoru. Proto Asociace obchodních center ČR uspořádala první česko-slovenskou konferenci, jejímž cílem bylo sdílet osvědčené postupy a vyvolat podněcující diskusi mezi zúčastněnými stranami. Na konferenci se podařilo přilákat 166 účastníků zastupujících 62 společností ze 4 zemí.

Pozvali jsme skupinu profesionálů z maloobchodního odvětví včetně pronajímatelů, maloobchodníků, ekonomických expertů a analytiků a globálního futurologa, aby pohovořili o potřebách různých generací nakupujících a o tom, jak by se měli pronajímatelé/maloobchodníci přizpůsobit, aby zůstali relevantní a mohli prosperovat v nadcházejících letech nového normálu. Před pěti lety bylo největší otázkou, zda e-commerce zlikviduje tradiční maloobchod. Nedávný globální šok způsobený pandemií ukázal neuvěřitelnou odolnost našeho tradičního maloobchodu, především nákupních center. Bez ohledu na podmínky lidé vždy nakupovali a budou nakupovat i nadále, zejména s novou generací alfa. Je třeba digitalizovat, přinést emoce a větší personalizaci. Maloobchod je také důležitým katalyzátorem dalších realitních segmentů – dokud budou lidé nakupovat, bude také poptávka po logistických, kancelářských a výrobních prostorách.

Poděkování patří našim 14 hlavním řečníkům a panelistům: Dominik Stroukal, Tomáš Drtina, Laszlo Bodok, Janis Erion Berberi, Pavel Hynek, Miloš Navrátil, Ben Binns, Tomáš Míček, Petra Hajná, Karolína Šustrová, Oldřich Špůrek a nášemu hlavnímu řečníkovi Kenu Hughesovi. Děkujeme také Gabriele Pluhařové, Petře Krmelové, Ondřeji Křivancovi a Petru Brabcovi za organizaci akce a našim sponzorům Atrium Czech Real Estate Management, M2C, RPM Service, Unibail-Rodamco-Westfield a WOOD & Company.

Připojte se k Asociaci obchodních center ČR na https://www.anccr.cz/ a využijte výhod budoucích konferencí, networkingu a sdílení cenných poznatků s odborníky na maloobchod.