Eurovea II nově otevřena

Sdílet

Eurovea II je nyní otevřena! Vítejte v největší maloobchodní a volnočasové multifunkční destinaci ve střední a východní Evropě.

S potěšením oznamujeme slavnostní otevření očekávaného rozšíření nákupního centra Eurovea, které je nedílnou součástí developmentu Eurovea City, nového společenského a kulturního centra Bratislavy. Příběh centra Eurovea začal v roce 2010 a toto místo se rychle stalo novým pulzujícím centrem obchodu, kultury, zábavy, bydlení a podnikání. Rozšířením na celkovou rozlohu až 85 000 m2 obchodních ploch, které představuje více než 315 jednotek, si Eurovea upevnila pozici nesporného mistra maloobchodu a volného času na Slovensku a nyní hrdě otevírá své brány veřejnosti.

Eurovea II má přilákat návštěvníky neuvěřitelnou nabídkou renomovaných značek a zajímavých vstupů na trh. Připravte se na to, že vás ohromí velkolepá dvoupatrová prodejna Primark, která na Slovensku slaví svou premiéru! K tomuto módnímu gigantu se připojují další značky jako jsou Nike, JD Sports, rozšířená prodejna Mango, Modivo, eObuv, Vuch, Lindt, Alensa, Tefal nebo největší HalfPrice a Notino na Slovensku.

Gastronomické zážitky v Eurovee dosáhnou nových rozměrů, neboť se zdvojnásobí plocha pro stravování na 3 700 m2 a více než 1 100 míst k sezení. Kromě báječné Food Hall se již tak oblíbená promenáda u řeky Dunaj rozšíří o 16 nových restaurací, čímž vznikne největší gastronomická destinace na Slovensku. Pro milovníky filmů se Cinema City rozšíří na 17 sálů a představí zcela nový VIP koncept v prvním Cinema City Megaplexu na Slovensku.

Rozšíření maloobchodních prostor je pouze součástí velkého developmentu Eurovea City – největší moderní multifunkční destinace ve střední a východní Evropě dosahující celkové rozlohy 430 000 m2 a těžící z různorodého využití prostor. Maloobchod, kanceláře, hotel, volný čas, bydlení, Národní divadlo, veřejné prostory, parky a mnoho dalšího je dobře situováno na břehu Dunaje. Eurovea City je přirozeným rozšířením historického centra Bratislavy a živým katalyzátorem jejího dalšího rozvoje.

Chcete si pronajmout obchodní prostory v Eurovee? Tým společnosti Cushman & Wakefield je připraven představit vám možnosti pronájmu a potenciál atraktivních výnosů v tomto slovutném projektu.