Cushman & Wakefield urychluje virtuální marketing komerčních nemovitostí s technologií Matterport

Sdílet

Cushman & Wakefield nabízí svým klientům unikátní technologii – 3D skenování Matterport – virtuální prohlídky jejich komerčních nemovitostí. Díky tomuto marketingovému nástroji mohou vlastníci nemovitostí, investoři, potenciální nájemci nebo kupující navštívit a prozkoumat jakoukoli kancelář, obchod, hotelový, průmyslový nebo rezidenční prostor online jediným kliknutím, kdykoli a z jakéhokoli zařízení.

V roce 2020 společnost Cushman & Wakefield oznámila globální dohodu se společností Matterport. V pražské kanceláři firmy jsou klientům k dispozici zkušení kameroví operátoři Matterport, kteří mohou skenovat jejich nemovitosti, zatímco realitní profesionálové společnosti mohou předvést nemovitosti ve virtuálním prostředí s rozměrově přesnými digitálními dvojčaty a poskytovat klientům výjimečné služby prostřednictvím virtuálního řešení, které je v současném prostředí nezbytné.

Přidáním jedinečného odkazu na 3D digitální dvojče na své webové stránky, do nabídky, e-mailů nebo kanálů sociálních médií, profesionálové společnosti Cushman & Wakefield exponenciálně otevírají počet potenciálních zákazníků, kteří procházejí jakoukoli nemovitost. Klienti prakticky odkudkoli na světě si ji mohou kdykoli prohlédnout, jako by tam skutečně byli; porozuměli rozsahu nemovitosti z pohledu „domečku pro panenky“ a vstoupili do něj z jakéhokoli úhlu; digitálně si změřili místnosti, podlahy, výšky stropů a nábytek, a mohli posoudit, zda prostor vyhovuje jejich potřebám.

Od začátku spolupráce se společností Matterport firma Cushman & Wakefield úspěšně zdigitalizovala 3 miliony metrů čtverečních nemovitostí a efektivněji propagovala své nabídky ve 21 zemích.

Spojte se s našimi profesionály a prodiskutujte, jak může společnost Cushman & Wakefield v České republice urychlit váš marketing nemovitostí!