Cushman & Wakefield jmenována Best Retail Real Estate Agency v HOF Awards 2022

Sdílet

Již popáté získal tým pronájmu maloobchodních prostor společnosti Cushman & Wakefield ocenění Best CEE/SEE Retail Real Estate Agency. I letošní ročník soutěže tak potvrdil jeho dominantní postavení na regionálním trhu.

Jan Kotrbáček, partner a vedoucí týmu pronájmu maloobchodních prostor pro střední a východní Evropu, Cushman & Wakefield: „Opakované ocenění v této prestižní soutěží je pro nás dalším uznáním našeho poctivého přístupu k práci, kterou děláme s radostí společně s našimi obchodními partnery. Výsledky naší práce jsou založeny na dlouhodobých vztazích, důvěře, znalosti trhu a příkladné spolupráci mezi jednotlivými týmy a zeměmi v rámci společnosti Cushman & Wakefield. Pomáháme tak průběžně zlepšovat obchodní prostředí a úroveň nabídky, a díky naší intenzivní spolupráci s lokálními a mezinárodními majiteli nemovitostí vytvářet nové destinace. S důvěrou na nás obracejí zahraniční i lokální značky při svém vstupu na trh, expanzi, či optimalizaci obchodní sítě. Snažíme se, aby dobře fungovaly obchody na hlavních nákupních třídách, pečujeme o kvalitní pronájem v obchodních centrech, pomáháme vytvářet nové obchodní destinace, zastupujeme nájemce v jejich obchodních plánech a poskytujeme konzultace ohledně stávajících i nových projektů a projektů procházejících rekonstrukcí. Jsme aktivní v nevládních organizacích, zapojujeme se do iniciativ na podporu budování kvalitního veřejného prostoru, vzděláváme trh a komunity formou přednášek a diskusí a v neposlední řadě klademe důraz na principy ESG a udržitelnosti, kde za sebou necháváme jasnou stopu.“

Retailoví odborníci ze společnosti Cushman & Wakefield se podílejí na formování budoucnosti a podoby maloobchodního prostředí, přičemž využívají regionální i celosvětové působení společnosti, spolupracují a sdílejí zkušenosti napříč mnoha zeměmi. Díky hlubokým znalostem jednotlivých trhů i globálních trendů mohou její experti na maloobchod podporovat retailery na cestě k úspěchu v neustále se měnících podmínkách.

Retail HOF Awards

O cenách HOF Awards

Ceny Hall of Fame jsou vrcholem série cen CIJ Awards, kde soutěží vítězné projekty a firmy z celého regionu střední a východní Evropy o poctu stát se Best of the Best, nejlepšími z nejlepších. Tento rok byli nominováni vítězové z České republiky, Maďarska, Polska, Rumunska, Srbska a Slovenska. Na HOF Awards 2022 se sešli realitní odborníci z celého regionu a ve 20 kategoriích o titul Best of the Best usilovali nejúspěšnější a nejvlivnější společnosti na trhu. V inovativním a transparentním volicím systému hlasovala porota složená z vybraných realitních lídrů regionu společně s hlasy regionálních čtenářů CIJ.