Robert Skládal

Head of Shopping Centre Leasing & Releasing, Partner

Zpráva pro Robert Skládal

O Robert Skládal

Role a odpovědnosti

Od října 2022 je Robert vedoucím oddělení pronájmu obchodních center pro Českou republiku.

Pracovní zkušenosti

Robert má více než 25 let zkušeností v různých segmentech nemovitostí včetně developmentu (strategie a plány pronájmu obchodních center, identifikace potenciálních nájemců, vyjednávání o pronájmu), pronájmu stávajících obchodních center (renewals, re-leasing) a správy aktiv; celkem více než 2,5 mil. m2 GLA a 2 300 obchodů po celém světě – Česká republika, Slovensko, Rusko, Indie, Velká Británie a Spojené státy. Prokázal schopnost strategického myšlení a dosahování ziskových výsledků.

Klíčové úkoly

Robertovo poslední angažmá bylo v Indii ve společnosti INGKA Centres, kde byl zodpovědný za pronájem 2 projektů se smíšeným využitím s předpokládanými náklady na výstavbu 900 mil. EUR a více než 250 000 m2 GLA.

Podobnou roli zastával i v letech 1998-2006, kdy byl ředitelem pronájmu ve společnosti MULTI Development zodpovědným za rozvoj 7 obchodních center, jako jsou Westfield Chodov, Olympia Brno, Olympia Plzeň nebo Olympia Olomouc.

V letech 2008-2011 působil jako Senior Asset Manager ve společnosti GE Real Estate Central Europe s odpovědností za aktiva na Slovensku, v České republice a Bulharsku. To mu pomáhá porozumět retailovým aktivům v celé jejich komplexnosti.

Má také zkušenosti s pronájmem nákupních center (noví nájemci/re-leasing) díky práci pro Unibail-Rodamco v období 2006-2008 v České republice (Westfield Chodov, Centrum Černý most, development Arkády Pankrác) a také pro INGKA Centres v Rusku pro stávající projekty (14 nákupních center v Rusku s 2 mil. m2 GLA).

Robert má také zkušenosti s pronájmem projektů před akvizicí a těsně po ní – Kings Mall v Londýně, 6×6 v San Franciscu.

Vzdělání

Stavební inženýrství – Střední škola, Praha
Diplom z práva – Masarykova univerzita, Brno

Specializace

  • Shopping Centre Releasing
  • Shopping Centre Leasing
  • Shopping Centre Development

Sociální sítě

Příležitosti, které nabízí Robert Skládal