Zuzana Virbová se připojuje k českému týmu obchodních center

Sdílet

Je nám potěšením přivítat Zuzanu Virbovou, zkušenou konzultantku v oblasti pronájmu nemovitostí, v českém maloobchodním týmu, kde se bude specializovat  na obchodní centra.

Jako členka českého maloobchodního týmu bude Zuzana pracovat v oblasti služeb pro obchodní centra, aby našim klientům poskytovala služby v té nejvyšší kvalitě.

Zuzana má bohaté zkušenosti s exkluzivním zastupováním pronajímatelů a péčí o klíčové klienty. Dříve její role v oddělení komerčních pronájmů ve společnosti Avison Young v České republice zahrnovala vytváření strategie pronájmu kanceláří, analýzu trhu a vyhledávání potenciálních nájemců pro pronajímatele. V ČMN zastávala Zuzana roli leasingové manažerky a byla zodpovědná za celkové řízení a dohled nad leasingovými aktivitami v jednotlivých projektech, od vyhledávání potenciálních nájemců, přes klientský servis až po analýzu realitního trhu. Byla zodpovědná za portfolio deseti pražských budov. Před nástupem do ČMN pracovala osm let jako specialistka na komerční pronájmy ve společnosti Svoboda & Williams.

Zuzana vystudovala obchodní management a marketing na University of Westminster ve Velké Británii. Následně pracovala na marketingových a obchodních pozicích v poradenských společnostech v Londýně a v Praze.