Začaly renovační práce na OC Novodvorská Plaza

Sdílet

Společnost Bluehouse Capital zahájila modernizaci svého obchodního centra Novodvorská Plaza o rozloze 26 000 m2 v Praze 4, které je ve správě Cushman & Wakefield. Práce začaly rok poté, co investor nemovitost nabízející kromě 85 obchodů i 2 000 m2 kancelářských prostor zakoupil.

Hlavními nájemníky centra jsou Tesco, H&M, CCC, Deichman, New Yorker, Sportisimo a Datart, Bluehouse ale od rekonstrukce očekává, že se mezi nájemníky objeví nová významná jména. Práce zahrnují kompletní renovaci interiéru i fasády pasáže, vytvoření nového vchodu a prostoru pro obchod s čerstvými potravinami a provozoven F&B. Vlastníci také očekávají, že tyto změny a vznik nových venkovních restaurací v přízemí a na nové terase zvýší návštěvnost. Ta v současnosti činí 4,5 miliónu návštěvníků ročně.

V loňském roce společnost Bluehouse Capital dokončila celkovou renovaci jiné nemovitosti, Korsa Karviná, střediska o ploše 13 000 m2 hostícího Albert, C&A, New Yorker a CCC. Středisko každoročně přiláká 2 milióny návštěvníků a je pro Karvinou hlavním nákupním střediskem.