Novým vedoucím týmu udržitelnosti a ESG pro region CEE v Cushman & Wakefield se stává Stefan de Goeij

Sdílet

Stefan de Goeij přichází do realitněporadenské společnosti Cushman & Wakefield na pozici partnera v týmu ESG (Environmental, Social and Corporate Governance). Jako zkušený odborník na udržitelnost a správu nemovitostí povede v regionu střední a východní Evropy tým udržitelnosti a ESG.

Od července 2023 zastává Stefan de Goeij (49 let) pozici vedoucího týmu udržitelnosti a ESG pro region střední a východní Evropy ve společnosti Cushman & Wakefield.

Stefan má více než 23 let zkušeností v realitním sektoru. Pracoval na pozici Director ve společnosti Avison Young CZ, kde vedl služby správy nemovitostí a ESG pro Českou republiku a Slovensko. Předtím zastával post Property Management Group Director & Sustainability Officer ve firmě CTP; na této pozici byl zodpovědný za správu a udržitelnost stávajícího regionálního portfolia firmy o celkové pronajímatelné ploše 5,5 milionu metrů čtverečních.

Stefan studoval stavebnictví a architekturu v holandském Den Bosch a později realitní management na univerzitě v Haagu. Je členem IFMA (International Facility Management Association), přednáší v programu MBARE (MBA Real Estate) na pražské VŠE, je držitelem profesní kvalifikace RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) a prozatímním předsedou dozorčí rady RICS v České republice. Volný čas rád tráví s rodinou, baví ho běh, hudba a vaření.

Na nové pozici v Cushman & Wakefield bude Stefan de Goeij koordinovat a rozšiřovat působení týmů udržitelnosti a ESG v regionu CEE. Stane se také členem evropské Sustainability Operational Committee, jejímž úkolem je ve firmě řídit služby udržitelnosti, sdílet znalosti a „best practice“ a sjednocovat služby klientům v celém regionu EMEA.

V regionu střední a východní Evropy Cushman & Wakefield nyní rozšiřuje svou stávající nabídku služeb udržitelnosti a ESG, aby klientům mohla poskytovat komplexní poradenství. Majitelé a nájemci budov tak mohou získat konkrétní a individuální doporučení ohledně snižování dopadů svých budov na životní prostředí a také pomoc s jejich implementací. Přínosem pro ně bude nejen snížení zátěže tvořené jejich nemovitostí, ale také její větší provozní efektivita a připravenost vyhovět budoucím požadavkům a regulacím, což zvýší její konkurenceschopnost.