Novou vedoucí týmu průzkumu trhu v Cushman & Wakefield se stává Kamila Breen

Sdílet

Kamila Breen přichází na pozici Associate Director do realitněporadenské společnosti Cushman & Wakefield, kde povede tým průzkumu trhu pro Českou republiku.

Kamila Breen na realitním trhu působí od roku 2004, kdy nastoupila jako analytička do centrály společnosti Siemens Real Estate v Mnichově. Později převzala ekonomickou správu kancelářských budov společnosti v její české pobočce, kde zároveň vykonávala funkci kontrolora divize a získala zkušenosti s property managementem a finančním řízením správy nemovitosti. Od roku 2020 vedla tým Research & Consulting pro Českou a Slovenskou republiku v mezinárodní poradenské firmě BNP Paribas Real Estate, v roce 2022 se stala seniorní analytičkou v oddělení výzkumu trhu ve společnosti JLL. Během své kariéry se specializovala na analýzy realitního trhu v různých segmentech komerčních nemovitostí a poskytovala konzultační služby, prováděla průzkumy trhu a studie proveditelnosti pro klienty jak na lokální, tak na mezinárodní úrovni.

V nové roli vedoucí týmu průzkumu trhu v realitněporadenské společnosti Cushman & Wakefield v České republice je Kamila Breen zodpovědná za vedení a rozvoj tohoto oddělení, který poskytuje informace o trhu v oblasti kanceláří, maloobchodu, logistiky a průmyslových a specializovaných trhů. V úzké spolupráci s interními týmy společnosti se zaměří na to, aby firma klientům nadále poskytovala špičková data, poznatky a informace o nových trendech na realitním trhu.

Kamila Breen vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, kde získala magisterský titul v oborech hospodářská politika a veřejné finance.

K jejím koníčkům patří běhání, míčové hry a nově také step. Ráda také s rodinou vyráží do hor, ať už na lyže, nebo na túry.