Olympia Plzeň

Písecká, 1, Regiony, Plzeň, Plzeňský kraj, 326 00

Základní údaje

Status
Současné
Typ
Obchodní centrum
Výstavba
2004
Rozšíření
2008
Podlaží
2
Parkovacích míst
1900
Kotevní nájemci
H&M, New Yorker, C&A, M&S, Humanic, CCC, Gate, Reserved, Takko, Sportisimo, Electro World, XXXLutz, Cinestar
Jednotek
130

Popis budovy

Obchodní centrum Olympia Plzeň leží na jihovýchodním okraji Plzně v městské části Černice. Jedná se o největší nákupní a zábavní centrum v Plzni i celých západních Čechách. Své zboží a služby tu na více než 50 000 metrech čtverečních poskytuje přes sto dvacet prodejců včetně Hypermarketu Albert. Součástí Olympie je I multikino CineStar.

Olympia nabízí pohodlné bezplatné venkovní i podzemní parkování, a to téměř 1 900 parkovacích míst.

Obchodní centrum Olympia Plzeň bylo otevřeno v březnu roku 2004 a okamžitě se zařadilo mezi nejmodernější chrámy současného nakupování v celé České republice. V Plzni a západních Čechách je Olympia jednoznačně základním měřítkem kvalitního nakupování i služeb. Již v roce 2004 získala Olympia prestižní národní cenu „Best of Reality“.

V únoru 2006 obchodní centrum rozšířilo svoji nabídku o multikino CineStar. Multikino disponuje osmi sály s celkovou kapacitou přes 1500 sedadel. Samozřejmostí je bezbarirový přístup do každého ze sálů.

Druhá faze expanze následovala již v roce 2007 a to díky otevření retail parkové plochy, kde v současné době můžete navštívit takové značky jako Intersport, SIKO koupeny, Planeo, Breno nebo Zvěrokruh.

V roce 2008 byla dokončena poslední fáze přestavby obchodního centra, díky které se Olympia stala vyhlášeným místem příznivců moderního oblékání a  může se chlubit těmi nejprestižnějšími
světovými módními značkami v regionu. Z těch nejvýznamnějších jmenujme Hennes & Mauritz, New Yorker,C&A, M&S, Humanic, Tommy
Hilfiger, Flying Tiger, iWant, Superdry, Replay, Orsay, Gant, s.Oliver, Humanic, Steilmann  a další.

Chcete si pronajmout obchodní prostory v Olympia Plzeň? Kontaktujte nás.

Prozkoumat oblast

Doprava
Restaurace
Obchody
Kavárny a bary
Umění a zábava
Sport