...
Loading properties

1 - 2 z 2 výsledků

High street

Na hlavních nákupních ulicích Prahy, Brna a dalších měst v České republice jsme pronajali více než 1 150 obchodů a 300 000 m² maloobchodní plochy. Naše rozsáhlá znalost maloobchodních high streets v České republice a propojení s globální sítí expertů nám umožňuje radit všem typům značek při jejich expanzních strategiích a posilovat jejich image. Poskytujeme poradenství při pronájmu, prodeji a koupi maloobchodních nemovitostí na hlavních světových třídách a zastupujeme pronajímatele i nájemce.

Development

Náš tým poskytuje komplexní řešení služeb a poradenství při výstavbě a pronájmu nových nákupních center a mixed-use projektů. Nabízíme komplexní služby pro developery i nájemce, kteří mají zájem o výstavbu s cílem maximalizovat potenciál nemovitostí.

Obchodní centra

V České republice jsme pronajali 40 nákupních center o celkové rozloze 1 550 000 m². Náš tým poskytuje strategická řešení služeb a poradenství v oblasti pronájmu stávajících obchodních center a správy maloobchodních aktiv. Náš specializovaný tým pro nákupní centra poskytuje poradenství při pronájmu řady nákupních center, outletů a dalších maloobchodních nemovitostí. Svou pozici si udržujeme poskytováním poradenství na nejvyšší úrovni a bezkonkurenčních služeb podpory malooobchodních potřeb každého klienta.