Modernizovaná obchodní pasáž Fora Liberec přilákala nové nájemce

Sdílet

Forum Liberec, které je významným obchodním centrem severočeské metropole, vstoupilo do druhé poloviny letošního roku s modernizovanými interiéry s rozšířenou nabídkou svých obchodů. Vlastník budovy, realitní investiční společnost NEPI Rockcastle, investovala do rozsáhlé proměny centra. V obchodní pasáži je nová protiskluzová dlažba, designové úsporné osvětlení, nové eskalátory a také nová klidová zóna s odpočinkovým mobiliářem. Forum Liberec také rozšířilo skladbu svých nájemců. Své prodejny otevřela Sephora (kosmetika), Rituals (kosmetika), Apart (klenotnictví), Xiaomi (elektronika), Corial (klenotnictví), Cross Cafe (kavárna) a Fortuna (volný čas) a do konce roku to budou i další značky. Shopping experience tak bude ještě lepší!

Peter Hakun ze společnosti Cushman & Wakefield, který má na starosti pronájem Fora Liberec, hodnotí pozici centra na trhu slovy: „Nákupní centrum se nachází přímo v centru Liberce, na dopravní tepně. Je zde frekventované Soukenné náměstí, centrální autobusové nádraží a zastávky městské hromadné dopravy. Forum Liberec patří k nejnavštěvovanějším nákupním centrům, ročně centrum navštíví přes 12,5 mil lidí . Proto je OC Fórum pro obchodníky velmi zajímavé a daří se otevírat  nové obchody.

Svůj poslední koncept představila na 250 m2 v blízkosti hlavního vchodu Sephora, prodejce parfémů a dekorativní kosmetiky

Sephora

Ve Foru Liberec také otevřela svoji první severočeskou prodejnu pěstící kosmetiky společnost Rituals.

Rituals

V Liberci otevřelo svůj obchod také polské klenotnictví Apart, které má u našich sousedů síť 200 obchodů.

Apart

V nákupní pasáži Fora Liberec najdete také prodejnu Xiaomi, která nabízí osobní elektroniku – zejména mobilní telefony,

Xiaomi

Také Corial, multibrandový obchod s klenotami otevřel svou prodejnu, která též prodává šperky značky Pandora.

Pandora

Forum Liberec má rekonstruovaný a rozšířený food court, ve kterém otevře svou další pobočku v Liberci kavárna Cross Café.

Cross Cafe

Návštěvníci též mohou navštívit nový obchod Fortuna, díky kterému se zákazníkům otevírají možnosti ke hře.

Fortuna

Rostislav Veselý z Cushman & Wakefield, který vede team pronájmu obchodních center uzavírá: „V centru se dokončují poslední interiérové úpravy, které probíhaly za plného provozu. Nájemci investici do modernizace oceňují, a věříme, že návštěvníci centra budou také s novinkami spokojeni. Přijďte se do Fora v Liberci podívat.

Forum Liberec – Fakta a čísla

Místo: Liberec, Severní Čechy, Česká republika

Rozloha: 44 000 m2

Otevřeno: 2009/2010

Modernizace: 2020

Vlastník: NEPI Rockcastle

Správce nemovitosti a exkluzivní pronajímatel: Cushman & Wakefield