Cushman & Wakefield získává ocenění Euromoney pro nejlepší realitněporadenskou společnost v CEE i ve světě

Sdílet

Společnost Cushman & Wakefield, přední světový poskytovatel realitních služeb, byla v žebříčku Euromoney 2021 Real Estate Survey jmenována nejlepší realitněporadenskou firmou regionu CEE a celosvětově.

V rámci CEE získala společnost celkové vítězství mezi poradci a konzultanty a také jako nejlepší poradce ve třech dalších specializovaných kategoriích.

Region Hlavní kategorie Specializace 2021
Střední a východní Evropa Poradci a konzultanti Celkově 1
Střední a východní Evropa Poradci a konzultanti Zprostředkovatelství – pronájem/prodej nemovitostí 1
Střední a východní Evropa Poradci a konzultanti Oceňování nemovitostí 1
Střední a východní Evropa Poradci a konzultanti Průzkum trhu 1

 

Jonathan Hallett, výkonný ředitel pro střední a východní Evropu, Cushman & Wakefield: „Ocenění Euromoney pro nás představuje uznání kvality našich poradenských služeb v oblasti komerčních nemovitostí. Aktuální vývoj klade na tento sektor velké nároky, dochází ke změnám, jimž je třeba se přizpůsobit a využít je jako příležitost. Díky rozsáhlým celosvětovým zkušenostem našich odborníků dokážeme na tyto měnící se podmínky reagovat a hráčům na nemovitostním trhu poskytnout odborné poradenství na jejich cestě k znovuoživení odvětví.“

První místo získala společnost Cushman & Wakefield letos také celosvětově, a to jak v celkové, tak ve čtyřech dalších kategoriích.

 

  1. ročník žebříčku Euromoney zjišťoval u vedoucích firem působících v realitním sektoru po celém světě názory na to, kdo byl v uplynulých dvanácti měsících nejlepším poskytovatelem realitních produktů a služeb na jejich trhu. Průzkumu se zúčastnili poradci, developeři, investiční manažeři, banky a korporátní realitní klienti. Kompletní výsledky jsou k dispozici na www.euromoney.com.