Michał Masztakowski

Head of Retail Poland, Partner

Zpráva pro Michał Masztakowski

O Michał Masztakowski

Od října 2023 byl Michał jmenován vedoucím pronájmu maloobchodních prostor.

Od ledna 2023 byl Michał jmenován vedoucím leasingového týmu a je zodpovědný za rozvoj obchodu.

Michał nastoupil do společnosti C&W v roce 1998 a tehdy byl zodpovědný za pronájem obchodních center a nákupních tříd. Po skončení působení ve společnosti C&W pracoval 7 let pro společnost CBRE, kde byl zodpovědný za pronájem obchodních center a také za rozvoj obchodu, navazování vztahů s vlastníky a developery obchodních center. Od roku 2011 pracuje Michał pro Master Management Group jako vedoucí oddělení rozvoje a pronájmu. Byl zodpovědný za tým 15 lidí. V této době byl zodpovědný za leasingové strategie, plánování a akvizice center, development a redevelopment. Během své kariéry navázal skvělé vztahy s většinou nájemců na polském trhu i se společnostmi spravujícími nákupní centra a pronajímateli.

Michał znovu nastoupil do společnosti C&W v březnu 2022 a od ledna 2023 byl jmenován Team Leasing Managerem.

Pracovní zkušenosti

Michał působí na trhu s nemovitostmi již 25 let. Specializuje se na komerční nemovitosti. Pracoval na mnoha uznávaných projektech po celém Polsku. Michał pracoval jak pro poradenské společnosti v oblasti komerčních nemovitostí, tak pro developery a vlastníky projektů. Je zkušeným členem týmu, který skvěle rozumí podnikání v oblasti komerčních nemovitostí. Michał byl zodpovědný za vytváření strategií pronájmu pro stávající i nové projekty s cílem maximalizovat příjmy a atraktivitu obchodních center. Michał se podílel na akvizicích maloobchodních nemovitostí, správě maloobchodních nemovitostí a majetku a také na projektovém týmu.

Spolupracoval s největšími realitními společnostmi v Polsku i ve světě a také se zahraničními fondy.

Michał je ceněn pro svou profesionalitu, rozsáhlé znalosti a velmi dobré vztahy s klienty. Je schopen dosahovat stanovených cílů a poskytovat řešení ve strategii win-win. Je dobrým týmovým hráčem s tvrdým smyslem pro povinnost a silnými manažerskými schopnostmi. Dobrý smysl pro humor a myšlení mimo rámec je jeho přidaná hodnota.

Klíčové projekty

Development a redevelopment, strategie pronájmu, strategie designu:

BLACKSTONE – 6 projektů v Polsku
MMG Centers – 5 projektů v Polsku
MMG Polsko – Galeria Brama Jury Zawiercie, Polsko
MMG Polsko – Forest Park Outlet, Varšava
Kravco – Brama Mazur Ełk, Polsko
Keen Property Partners – Galeria Vistoria Wałbrzych
Galeria Młociny Varšava, Polsko
Librecht & Wood, Fashion House Outlet Centers Sosnowiec, Gdaňsk, Piaseczno

Vzdělání

  • Technical University in Warsaw – Faculty of Civil engineering
  • UMIST, Manchaster, UK – Faculty of Civil engineering

Sociální sítě