Send project link:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Apply for this document:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Search buildings
Find your property
Status property
    
Total 0 records

Altogether 114 records on 12 web pages.

Palladium

Praha 1
Size 40 000 m2

Quadrio

Praha 1
Size 8 500 m2

Myslbek

Na Příkopě, Praha 1
Size 10 000 m2

Fashion Arena Prague Outlet

Praha 10
Size 25 125 m2

Olympia Plzeň

Plzeň
Size 44 000 m2

IGY centrum

České Budějovice
Size 25 500 m2

IGY II

České Budějovice
Size 34 000 m2

Forum Nová Karolína

Ostrava
Size 58 000 m2

Tesco Letňany

Praha 9
Size 77 000 m2

Europark - Štěrboholy

Praha 10
Size 29 000 m2

Investice a kapitálové trhy

Naše oddělení investic a kapitálových trhů zajišťuje poradenství, realizaci obchodu a správu investic klientům, kteří mají zájem o koupi, prodej, investici, financování či výstavbu nemovitosti. Tyto služby přinášíme soukromým i institucionálním vlastníkům a investorům, stejně tak jako korporátním majitelům a nájemcům.

Naším cílem je pomáhat klientům optimalizovat realitní strategie a maximalizovat jejich hodnotu aplikováním důmyslných finančních strategií a mechanismů financovaní. Poskytujeme svým klientům poradenství v oblasti investičního prodeje a koupě (včetně rozsáhlých předinvestičních prověrek), joint ventures, prodeje a zpětného pronájmu, hypoték, soukromých emisí, upisování cenných papírů, mezaninového financování, syndikace úvěru a dalšího strukturování kapitálu.

Díky našim dlouhodobým zkušenostem a bezkonkurenčním znalostem místního trhu dokážeme poskytovat služby na vysoké úrovni v následujících oblastech:

Investiční akvizice
Společnost Cushman & Wakefield se snaží zajišťovat investice do nemovitostí aktivním vyhledáváním nových příležitostí pro své klienty. Nedílnou součástí toho je představení potenciálních nových transakcí a poradenství z hlediska vhodnosti pro konkrétního investora.

Investiční prodej
Naše oddělení investic a kapitálových trhů společnosti Cushman & Wakefield je předním poskytovatelem služeb v oblasti investičního prodeje. Tyto služby, jsou určeny pro majitele nemovitostí a investory. Vzhledem k naší snaze poskytovat nejlepší služby poradenství jsme více než jen zprostředkovatelem. V uplynulých deseti letech jsme se spolupodíleli na většině investičních prodejů. Prokázali jsme tak, že jsme u těchto transakcí důvěryhodným partnerem.

Předinvestiční prověrky
Proces uskutečňování realitních transakcí je složitý a vyžaduje odborné poradenství. Ve společnosti Cushman & Wakefield proto provádí předinvestiční prověrky zkušení odborníci s bohatými znalostmi trhu. Jsou to přední odborníci na trhu, kteří Vám pomohou při zvažování koupě nemovitosti odhalit možná rizika.

Strukturování kapitálu
Společnost Cushman & Wakefield nabízí své jedinečné odborné znalosti strukturování kapitálu. Jelikož je místní trh neustále důmyslnější, je naše poradenství v oblasti strukturování realitních investic a optimalizace výnosnosti jednou z našich nejdůležitějších služeb. V této vysoce specializované a významné oblasti máme bezkonkurenčně nejbohatší zkušenosti.