Send project link:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Apply for this document:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Search buildings
Find your property
Property status
    
Total 0 records

Altogether 65 records on 7 web pages.

Savarin

Praha 1
Size 39 000 m2

Pařížská 25

Praha 1
Size 1 500 m2

Náměstí Republiky 7

Praha 1
Size 2 100 m2

City Palais

Praha 1
Size 7 100 m2

100 Yards

Praha 1
Size 3 500 m2

Na Příkopě 9-11

Praha 1
Size 1 125 m2

Savarin Palace

Praha 1
Size 1 000 m2

U Prašné brány 1-3

Praha 1
Size 841 m2

Dunaj Palace

Praha 1
Size 1 950 m2

Dlouhá 11-15

Praha 1
Size 1 600 m2

Investice a kapitálové trhy

Naše oddělení investic a kapitálových trhů zajišťuje poradenství, realizaci obchodu a správu investic klientům, kteří mají zájem o koupi, prodej, investici, financování či výstavbu nemovitosti. Tyto služby přinášíme soukromým i institucionálním vlastníkům a investorům, stejně tak jako korporátním majitelům a nájemcům.

Naším cílem je pomáhat klientům optimalizovat realitní strategie a maximalizovat jejich hodnotu aplikováním důmyslných finančních strategií a mechanismů financovaní. Poskytujeme svým klientům poradenství v oblasti investičního prodeje a koupě (včetně rozsáhlých předinvestičních prověrek), joint ventures, prodeje a zpětného pronájmu, hypoték, soukromých emisí, upisování cenných papírů, mezaninového financování, syndikace úvěru a dalšího strukturování kapitálu.

Díky našim dlouhodobým zkušenostem a bezkonkurenčním znalostem místního trhu dokážeme poskytovat služby na vysoké úrovni v následujících oblastech:

Investiční akvizice
Společnost Cushman & Wakefield se snaží zajišťovat investice do nemovitostí aktivním vyhledáváním nových příležitostí pro své klienty. Nedílnou součástí toho je představení potenciálních nových transakcí a poradenství z hlediska vhodnosti pro konkrétního investora.

Investiční prodej
Naše oddělení investic a kapitálových trhů společnosti Cushman & Wakefield je předním poskytovatelem služeb v oblasti investičního prodeje. Tyto služby, jsou určeny pro majitele nemovitostí a investory. Vzhledem k naší snaze poskytovat nejlepší služby poradenství jsme více než jen zprostředkovatelem. V uplynulých deseti letech jsme se spolupodíleli na většině investičních prodejů. Prokázali jsme tak, že jsme u těchto transakcí důvěryhodným partnerem.

Předinvestiční prověrky
Proces uskutečňování realitních transakcí je složitý a vyžaduje odborné poradenství. Ve společnosti Cushman & Wakefield proto provádí předinvestiční prověrky zkušení odborníci s bohatými znalostmi trhu. Jsou to přední odborníci na trhu, kteří Vám pomohou při zvažování koupě nemovitosti odhalit možná rizika.

Strukturování kapitálu
Společnost Cushman & Wakefield nabízí své jedinečné odborné znalosti strukturování kapitálu. Jelikož je místní trh neustále důmyslnější, je naše poradenství v oblasti strukturování realitních investic a optimalizace výnosnosti jednou z našich nejdůležitějších služeb. V této vysoce specializované a významné oblasti máme bezkonkurenčně nejbohatší zkušenosti.