Send project link:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Apply for this document:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Search buildings
Find your property
Property status
    
Total 0 records

Altogether 65 records on 7 web pages.

Savarin

Praha 1
Size 39 000 m2

Pařížská 25

Praha 1
Size 1 500 m2

Náměstí Republiky 7

Praha 1
Size 2 100 m2

City Palais

Praha 1
Size 7 100 m2

100 Yards

Praha 1
Size 3 500 m2

Na Příkopě 9-11

Praha 1
Size 1 125 m2

Savarin Palace

Praha 1
Size 1 000 m2

U Prašné brány 1-3

Praha 1
Size 841 m2

Dunaj Palace

Praha 1
Size 1 950 m2

Dlouhá 11-15

Praha 1
Size 1 600 m2

Hotely (region střední a východní Evropy)

Pro investory, věřitele, hoteliéry a developery je jednotný poskytovatel služeb a komplexních řešení s celosvětovým přesahem velice důležitý.

Náš tým působící v regionu střední a východní Evropy je součástí nejrozsáhlejší celosvětové sítě samostatně vlastněných kanceláří v tomto sektoru. Prosperuje tak z přístupu ke globálnímu kapitálu a zavedených vztahů v rámci oboru.

Jsme Vašimi partnery, kteří rozumí problematice hotelového průmyslu jak z hlediska provozu, tak investic. Na základě porozumění vzájemných souvislostí mezi těmito oblastmi jsme schopni Vám přinést řešení, která potřebujete.

Díky bezkonkurenční kombinaci rozsáhlých zdrojů, odborných znalostí, významných vztahů a celosvětové infrastruktuře můžeme naplňovat potřeby našich klientů v oblasti hotelů na jakémkoliv trhu.

Od května 2011 jsme mimo to i jedinou realitně poradenskou společností ve střední a východní Evropě, která má svůj tým věnující se výhradně hotelovým nemovitostem přímo v regionu. Kromě nás tento region pokrývají už jen konkurenční kanceláře v západní Evropě. Díky tomu, že sídlíme přímo v regionu CEE, Vám můžeme nabídnout prvotřídní informace a znalost místního trhu.

V rámci tohoto sektoru poskytujeme následující služby:

Investiční transakce
Tým společnosti C&W specializující se na hotelové nemovitosti představuje ideální řešení pro jakékoliv investiční transakce, včetně prodeje, akvizice, join venture, financování i refinancování. Díky našim důvěrným vztahům s klíčovými investory Vám můžeme poskytovat rychlé a sofistikované odpovědi na Vaše investiční požadavky
 
Oceňování
Oceňování hotelových nemovitostí je jednou z nejspecifičtějších oblastí v sektoru nemovitostí. Vyžaduje detailní znalost příjmové a výdajové stránky hotovosti hotelu, základní principy hotelového průmyslu v rámci daného trhu, ale i mnohem rozsáhlejší znalost realitního prostředí.
 
Poradenství
Hotelové nemovitosti jsou nemovitosti s proměnlivým výnosem. Možnost vyšší návratnosti je vykoupena větším rizikem, než je u běžných komerčních nemovitostí. Zásadní rozhodnutí týkající se investic je proto dobré konzultovat s odbornými poradci. Může Vám to značně snížit finanční rizika investice.  
 
Výběr operátora
Každá hotelová nemovitost potřebuje pro dosažení svého maximálního potenciálu vhodného operátora. Je třeba, aby majitel využil potenciálu operátorovy značky a maximalizoval výnos ze všech provozních oblastí hotelu.